Now Reading
Jak poprawić owal twarzy?

Jak poprawić owal twarzy?

owal twarzy - nici pdo

Wiele kobiet i mężczyzn zastanawia się jak poprawić owal twarzy, wygładzić zmarszczki czy wzmocnić napięcie mięśni. Stosują krem poprawiający owal twarzy z nadzieją na znakomite rezultaty. Sam krem jednak nie wystarczy. Potrzebne są też specjalistyczne zabiegi. Ale czy to oznacza konieczność działań chirurgicznych?

Poprawa owalu twarzy bez cięcia chirurgicznego

Współczesna medycyna estetyczna dostarcza produkty, które mają szerokie zastosowanie – mogą np. skorygować kształt nosa i zredukować przebarwienia pod oczami. Jakie to produkty? Słynne już nici do liftingu PDO. Przeczytaj, jakie rodzaje nici PDO mamy w naszej hurtowni i wybierz je do swojego gabinetu. Pacjenci, którzy będą chcieli poprawić owal twarzy, z pewnością skorzystają z tej metody. Dlaczego?

PDO, czyli polidioksanon

Minęły już czasy, w których poprawa owalu twarzy czy innych kwestii związanych z jej estetyką, wymagały użycia skalpela. Nici PDO to alternatywa dla chirurgicznego cięcia. Ale co właściwie oznacza skrót PDO? To związek o nazwie polidioksanon, który ulega hydrolizie. Rozkłada się do postaci monomerów i dwutlenku węgla z wodą, które są obojętne dla organizmu, więc wykazują zgodność tkankową. Podstawowe nici PDO to pojedyncze włókno polidioksanonu. Medycy wykorzystują je często zarówno osobno, jak i do łączenia z innymi rodzajami włókien. Te połączenia stosuje się przy bardziej problematycznych zabiegach – np. przy uzyskiwaniu produktu do konturowania linii żuchwy. Warto zwrócić uwagę, że zabiegi z nićmi PDO skierowane są do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 30 lat. Na tym etapie życia naturalna produkcja kolagenu jest już zahamowana, co oznacza stopniowe, widoczne oznaki starzenia się skóry. Nici PDO mają za zadanie zatrzymać ten proces i pomóc w odzyskaniu młodzieńczego wyglądu. Zostały zapoczątkowane w Korei Południowej, skąd rozprzestrzeniły się do Stanów Zjednoczonych, Brazylii i Europy. Dzisiaj stosowane są również w Polsce – jako bezpieczna metoda poprawy owalu twarzy.

Jakie nici PDO na poprawę owalu twarzy? Barb 4D z haczykami

Jako zaufana hurtownia medycyny estetycznej proponujemy nici PDO Grand Aespio i Princess Lift. To rodzaje nici zaufanych producentów, którzy nowoczesne odkrycia technologiczne łączą z nowoczesnymi badaniami medycznymi. Dzięki temu poprawa owalu twarzy jest możliwa poprzez wszczepienie nici PDO do skóry twarzy. Nie wymagają one cięcia skóry, nie pozostawiają też żadnych blizn. W przypadku poprawy owalu twarzy na uwagę zasługują przede wszystkim nici PDO Barb4D z haczykami. Są one uznawane za innowacyjne, ponieważ na ich wyprodukowanie składa się wyjątkowy system mikroskopijny. Czym cechuje się ten system? Gęsto rozłożonymi haczykami nacinanymi laserowo w czterech wymiarach. W efekcie nici Barb4D z haczykami podciągają opadające tkanki i zmieniają owal twarzy zgodnie z oczekiwaniami pacjentów.

Inne rodzaje nici PD w Amgroup

W całej ofercie znajdziesz też nici PDO:

  • zwykłe – mono – stosowane głównie przy wygładzaniu zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie,
  • Darvin – wybierane przy podnoszeniu opadającej skóry policzków, podbródka i innych miejsc na ciele,
  • Screw – rekomendowane przy zabiegach mających na celu poprawę jędrności skóry (np. brzucha, ramion, piersi, czoła),
  • Anchor – nici stymulujące produkcję kolagenu do tego stopnia, że możliwe jest modelowanie twarzy i nadanie skórze większej sprężystości.

Nici PDO umieszczone są w sterylnych kaniulach. W Amgroup dbamy o jakość i bezpieczeństwo transportu produktów.

Złóż zamówienie online na nici PDO do owalu twarzy

Koreańscy i włoscy producenci, których nici PDO oferujemy w naszej hurtowni, zadbali o to, aby kobiety i mężczyźni mogli dziś poprawić owal twarzy bez problematycznych zabiegów chirurgicznych. W wyjątkowych i przetestowanych już na całym świecie niciach PDO zastosowano technologie wpływające wytrzymałość włókien oraz mocne zakotwiczenie się w skórze. Warto również wspomnieć, że dostępne nici PDO posiadają certyfikaty UE. W przypadku wątpliwości, pytań lub chęci skorzystania z doradztwa, zapraszamy do kontaktu z zespołem Amgroup.

Scroll To Top