Now Reading
Hanami PMU Academy – profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego

Hanami PMU Academy – profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego

Szkolenia makijażu permanentnego Hanami

Szukasz szkolenia z makijażu permanentnego, dzięki któremu nauczysz się podstaw pracy w zawodzie? A może chcesz podnieść swoje umiejętności i nabrać większego doświadczenia? Skorzystaj z oferty Hanami PMU Academy i ucz się od najlepszych już dziś.

Hanami PMU Academy – profesjonalna szkoła makijażu permanentnego

Hanami PMU Academy to certyfikowana placówka (certyfikat ISO), która oferuje profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Szkoła posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów, z których skorzystało już wiele linergistów w całym kraju. Hanami PMU Academy to miejsce, w którym kursant może poczuć się wyjątkowo – trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualnie, rzetelnie przekazując swoją wiedzę.
Szkolenia z makijażu permanentnego w Hanami PMU Academy – oferta korzystna dla każdego

Hanami PMU Academy to szkoła makijażu permanentnego, która posiada ofertę dostosowaną finansowo dla każdego. Placówka współpracuje m.in. z urzędami pracy, Krajowym Funduszem Szkoleniowym czy Biurem Usług Rozwojowych, co sprawia, że każdy kursant może liczyć na dofinansowanie kursu – nawet do 100% wartości. To sprawia, że tak naprawdę każdy, kto chce rozpocząć karierę w makijażu permanentnym, może osiągnąć ten cel bez wydawania dużych pieniędzy.

Szkolenia z makijażu permanentnego w Hanami PMU Academy – dla kogo?

Hanami PMU Academy to miejsce, w którym szkolenia z makijażu permanentnego podzielone są na różne poziomy. Dlatego też z oferty kursów skorzystać może tak naprawdę każdy – zarówno osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia, jak i linergiści, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności. W ofercie znajdziesz:

See Also

  • BASIC (szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego),
  • WORKSHOPS (warsztaty na skórkach dla linergistów),
  • MASTERCLASS (przeznaczone dla średniozaawansowanych linergistów),
  • ONE-DAY MASTERCLASS (jednodniowe szkolenie na poziomie zaawansowanym z wybranej techniki),
  • INDIVIDUAL (szkolenie indywidualne, specjalnie dopasowane pod uczestnika szkolenia),
  • TRAINER (szkolenie na trenerów makijażu permanentnego HANAMI TRAINER).

Bogata oferta szkoleniowa sprawia, że w Hanami PMU Academy miejsce odnajdzie każdy, kto poważnie myśli o zawodzie linergisty. Każde szkolenie prowadzone jest profesjonalnie, a nacisk kładziony jest zarówno na zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Zajęcia odbywają się grupowo lub indywidualnie.

Scroll To Top