Now Reading
Manicure na walentynki – niech zakwitnie miłość!

Manicure na walentynki – niech zakwitnie miłość!

Powiedzenie, że walentynki są wyjątkowym dniem, w którym miłość wisi w powietrzu, będzie zdecydowanym banałem. Ale już to, że na kolacje czy innego typu walentynkowe spotkania z ukochanym warto się odpowiednio przygotować – to już rzecz o wiele ważniejsza. Kobiety w tym dniu inwestują w piękną bieliznę, prześliczne sukienki, stylową biżuterię, eleganckie buty na obcasie czy w końcu w uroczy manicure walentynkowy. Ten ostatni jest o tyle ważny, że jeśli jest dobrze wykonany za pomocą lakierów hybrydowych czy żelowych to zostanie z nami jeszcze przez wiele dni następujących po czternastym lutego. Jak więc go zrobić by pasował zarówno na dzień zakochanych, jak i na dni późniejsze?

Paznokcie hybrydowe na walentynki. Ciekawe pomysły

Oczywiście, jeśli pomalujesz swoje paznokcie na ładny, czerwony kolor, już będzie to wyglądało świetnie. Jeśli nie jesteś fanką czerwieni, możesz też wybrać któryś z odcieni różu – te bowiem także kojarzą się z atmosferą pełną miłości. Ale stylizacja paznokci na walentynki, nawet ta wykonywana samodzielnie w domu, może być o wiele bardziej zróżnicowana. Jak do tego doprowadzić? Jednym z prostszych sposobów są szablony przyklejane na paznokcie, dzięki którym w banalny sposób stworzysz na lakierze ciekawy wzór. Mogą to być serduszka, misie, baloniki, amorki czy cokolwiek tylko sobie wymarzysz. Wybór szablonów jest tak ogromny, że ogranicza Cię właściwie tylko wyobraźnia.

Kolejny pomysł na walentynkowy manicure hybrydowy to lakier z czerwonymi drobinkami. Wybierz go zwłaszcza wtedy, gdy ze swoim chłopakiem, narzeczonym czy mężem planujecie wyjść na uroczystą kolację czy inną wystawną imprezę, na którą założysz elegancką sukienkę. Postawienie na lakier brokatowy jest o tyle łatwe, że nanosisz go na paznokcie tak samo jak lakier jednolity. Nawet więc mniej wprawiona stylistka sobie z tym bez problemu poradzi.

Chcesz błyszczeć, ale nie jesteś fanką brokatu? Nie ma sprawy! Skorzystaj z pomocy czegoś wyjątkowego, czyli folii transferowej do paznokci. Zdobienie paznokci na walentynki z jej pomocą zajmie Ci zaledwie o kilka chwil więcej niż wykonanie tradycyjnego manicure. Folie dostępne są w różnych odcieniach, między innymi złota, srebra oraz różowego złota. Nakłada się je bezpośrednio na warstwę dyspersyjną manicure hybrydowego lub żelowego, a po nałożeniu zabezpiecza się topem i utwardza pod lampą. Folia może znaleźć się na całej płytce albo tylko na jej części. Możemy na nią się zdecydować na każdym paznokciu lub tylko na jednym czy dwóch wybranych.

See Also

 

Scroll To Top