Now Reading
Natychmiastowa redukcja tłuszczu z LipoLife 3G

Natychmiastowa redukcja tłuszczu z LipoLife 3G

redukcja tłuszczu - lipolife 3G

Co to jest LipoLife 3G?

LipoLife 3G to nowoczesna technologia, która umożliwia uzyskanie wymarzonej sylwetki bez diet i męczących treningów. Dzięki LipoLife możliwe jest uzyskanie płaskiego brzucha, wąskiej talii i smukłych ud. Ten zabieg może także sprawić, że piersi i pośladki staną się pełniejsze, a kości policzkowe bardziej wyraziste. Jak to możliwe?

Czym jest liposukcja?

Liposukcja to jeden z najbardziej znanych zabiegów chirurgicznych. Ma on na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z niektórych obszarów ciała: twarzy, szyi, górnych okolic ramion, tułowia, brzucha, bioder, pośladków czy ud. Liposukcja nie zmniejsza wagi ciała. Jedynie rzeźbi je poprzez usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna technologia LipoLife 3G

LipoLife to nowoczesna metoda, która jest dużo mniej inwazyjna niż tradycyjna liposukcja. Dzięki niej tkanki narażone są na mniejszą traumatyczność, co skutkuje szybszym powrotem do formy po zabiegu. Jak to możliwe? Technologia LipoLife 3G wykorzystuje fale o długości 1470 nm oraz światło lasera w sposób radialny. Dzięki temu komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu. Są natomiast pobierane w trakcie emisji lasera. Materiał taki charakteryzuje się wysoką żywotnością i jest niezwykle bogaty w komórki macierzyste, a co za tym idzie – świetnie nadaje się do reimplantacji.

Na czym polega LipoLife 3G?

Zabieg LipoLife 3G działa na trzech poziomach:

  • laser o długości 1470 nm uwalnia komórki tłuszczowe, a urządzenie ssące je usuwa,
  • emitowane przez urządzenie ciepło pobudza syntezę włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra po zabiegu jest napięta i wygląda młodziej,
  • pobrane komórki tłuszczowe stanowią naturalny wypełniacz, który można reimplantować w inne miejsce na ciele, np. odmładzając twarz, uwydatniając piersi czy podnosząc pośladki.

Komórki tłuszczowe bogate w komórki macierzyste są doskonale tolerowane przez organizm, ponieważ są naturalne. Ponadto badania potwierdziły, że ich żywotność utrzymuje się na poziomie 95%, co sprawia, że efekty zabiegu utrzymują się przez długo czas. Nie ma także ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Dbanie o urodę nigdy jeszcze nie było tak proste i naturalne!

LipoLife 3G – jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej i badań. Jeżeli wykluczy się wszystkie przeciwwskazania, można przystąpić do terapii. Na początku wykonuje się małe nacięcie na skórze i aplikuje się miejscowe znieczulenie. W miejsce nacięcia wprowadzana jest kaniula. Wiązka laserowa uwalnia komórki i dochodzi do pobudzenia syntezy włókien kolagenowych. Następnie uwolnione komórki zostają przetransportowane ze ssaka do specjalnego, sterylnego pojemnika. Po specjalistycznym przygotowaniu są gotowe do aplikacji w inne miejsca.

Zabieg trwa około 2 godzin. W większości przypadków, aby uzyskać pełny efekt, wystarczy zaledwie jeden zabieg.

See Also
Podolog z Katowic

LipoLife 3G – czy to boli?

Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia, zabieg LipoLife 3G jest komfortowy i niemal bezbolesny. Jest dużo mniej inwazyjny niż klasyczna liposukcja. Innowacyjna technologia LipoLife 3G znacznie skraca także czas rekonwalescencji po zabiegu.

Bezpośrednio po terapii mogą pojawić się obrzęki i zasinienia w miejscu przeprowadzenia zabiegu oraz odrętwienia. Nie utrzymują się one jednak dłużej niż kilka dni. Konieczne jest jednak noszenie odzieży uciskowej, która wspomaga modelowanie sylwetki.

Powrót do formy możliwy jest nawet już po dwóch dniach od wykonania zabiegu LipoLife 3G.

Scroll To Top