Now Reading
Jak wybrać bieliznę erotyczną? Poznaj nasze wskazówki!

Jak wybrać bieliznę erotyczną? Poznaj nasze wskazówki!

bielizna erotyczna

Bielizna erotyczna to całkowicie osobisty element garderoby, zatem możemy przyjąć założenie, że w ogóle nienie wymaga ona dopasowania do ubiory czy stulu. Jest to nasza decyzja, jaką bieliznę nosimy, więc jeśli czujemy się w niej komfortowo, nie ma strachu, że będziemy przez jej pryzmat oceniani. To nasze samopoczucie i wygoda mają tutaj znaczenie. Ciężko jednak pominąć fakt, że bieliznę nosimy najczęściej nie tyle dla siebie, ale dla nas, czyli także dla naszego partnera. Z tej perspektywy chcemy się dobrze zaprezentować i rozpalić zmysły bliskiej nam osoby. Przypomnijmy zatem na co warto zwrócić uwagę dobierając bieliznę erotyczną!

Mniej znaczy więcej!

Mówi się, że jedna ubrana kobieta potrafi podniecić bardziej niż sto rozebranych do naga i coś jest na rzeczy!  To co ukryte, pobudza wyobraźnie i podkręca atmosferę w łóżku, dlatego wybierajcie bieliznę nie pod kątem ilości zużytego w niej materiału, a pod kątem tego, jak bielizna erotyczna eksponuje Wasze ciało.

Podkreślaj figurę

Osoby o zgrabnej sylwetce pewnie będą wyglądały atrakcyjnie we wszystkim, ale czy nie może być jeszcze lepiej? Wybierajcie bieliznę, która podkreśla talię, a wybór miseczek push-up  wyraźnie powiększy biust. Wasz partner na pewno będzie z nich zadowolony!

Gorsety nadal niezawodne

Optymalnym wyborem dla kobiet o nieco większych krągłościach jest gorset. Gorsety dostępne w butiku erotycznym PAR L’AMOUR WARSZAWA wyglądają zabójczo i skutecznie modelują ciało, podkreślając to, co piękne. Istotne jest tylko, aby podchodzić ostrożnie do jego użytkowania ze względu na ucisk, z którym nie wolno przesadzić!

Piersi w nowym rozmiarze?

W łóżku piersi odgrywają dość często istotną rolę, zatem może czas na większy biust bez zobowiązań?  Erotyczne staniki push-up sprawdzą się tutaj jak najbardziej! Rekomendujemy wybrać gładki, prosty materiał, który ubogacą np. ciekawsze ramiączka.

Swoboda przede wszystkim

W bieliźnie erotycznej najistotniejsza jest prezencja i elastyczność, ponieważ efekt ocenimy w ruchu. Z tego powodu rezygnujcie z rozwiazań, które, krępują ruchy i sprawiają że poczujesz się w niej nieswojo. Zapraszamy do naszych erotycznych butików, w których taką bieliznę przez zakupem przymierzysz w komfortowych warunkach!

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top