Now Reading
Zestaw kuchenny dla dzieci wybawcom rodzica!

Zestaw kuchenny dla dzieci wybawcom rodzica!

Dziecięcy zestaw kuchenny

W czasach, gdy większość czasu spędzamy w domach zestaw kuchenny dla dzieci jest zbawiennym gadżetem dziecięcym, który doskonale zajmie czas najmłodszym w okresie pandemii. Dziecięca kuchnia tworzy wiele możliwości do zabaw. Są one świetnym miejscem, w którym mogą nabywać i doskonalić swoje umiejętności kucharskie, które z pewnością przydadzą się w wieku starszym. Rodzicom, którzy rozważają zakup tego typu zestawu przedstawimy ranking tych najbardziej popularnych modeli wśród dzieci.

Przed wyborem sprawdź najlepsze zestawy mebli kuchennych dla dzieci – https://mimma.pl/Zabawki-i-akcesoria-kuchenne-dla-dzieci-c134, które zwyciężyły w naszym poprzednim zestawieniu!

Najpopularniejszy zestaw kuchenny dla dzieci – IKEA Duktig

To właśnie zestaw kuchenny dla dzieci z Ikei najbardziej przypodobał się najmłodszym odbiorcom. Zestaw ten charakteryzuje prosty design, który znajdzie swe zastosowanie w pomieszczeniach o różnych wnętrzach. Kuchnię tworzą drewniane blaty, białe fronty z szarymi uchwytami, w sumie dające 3 szafki, dwie mniejsze półki, kuchenkę oraz zlewozmywak. Ma ona 72 cm szerokości, 40 cm głębokości i 109 cm wysokości. Wykonano ją z płyty pilśniowej, sklejki brzozowej. Blat powstał z tworzywa ABS, a mniejsze elementy takie jak zlew lub bateria są z polipropylenu. Elementy drewniane zostały zabezpieczone lakierem akrylowym. Płyta grzewcza sprawia wrażenie prawdziwej, gdyż posiada elementy świetlne, które zasilane są przez 4 baterie.
Najważniejszym powodem dla rodziców, dlaczego warto ją kupić jest to, że pochłania wiele godzin zabawy dziecku. Posiada opcję regulacji wysokości nóg, co dopasować można do wzrostu dziecka, dzięki czemu zestawem tym może cieszyć się ono przez lata. Kuchnia jest odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Numer dwa to kuchnia firmy Janod – Happy Day

Janod to firma, której zaufało już wiele rodziców i dzieci. Kuchnia Happy Day kierowana jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Jej wymiary wynoszą 55 cm x 38 cm x 27 cm, a waży niespełna 4 kg. Powstała ona z materiałów najwyższej jakości, spełniających odpowiednie normy. W wyposażeniu kuchni znajduje się metalowy zlew, piekarnik, płytę grzewczą, półki do przechowywania urządzeń kuchennych, mikrofala, zegarek i uchwyt z trzema haczykami.
Istotną zaletą tej kuchni jest to, że nie wymaga ona zakupu dodatkowych akcesoriów. Zestaw został wzbogacony także o durszlak, patelnię, szpatułkę i kartoniki imitujące produkty spożywcze. Dla dzieci najbardziej interesujące są palniki, które są podświetlenie i posiadają efekty dźwiękowe, które sprawiają, że wyglądają jak te w prawdziwej kuchni.

Miejsce na podium zamyka kuchnia Ecotoys

Kuchnia Ecotoys 7258A jest białego koloru z szarymi i niebieskimi elementami. Została on wykonana z dobrej jakości drewna, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Materiały wykorzystane odpowiadają certyfikatom CE i EN71. To kuchnia o wymiarach 105 cm x 44 cm x 14 cm i wadze dużo większej w porównaniu z Happy Day, a mianowicie 20 kg. Kuchnia posiada piekarnik, mikrofalę i pralkę, której nie było we wcześniejszych zestawach, palniki z pokrętłami, szafki do przechowywania, które wyposażone zostały w system bezpiecznego zamykania. W akcesoriach kuchni znajduje się patelnia, garnuszek i łyżki do mieszania.

Scroll To Top