Now Reading
Lepsze i tańsze środki czystości? To możliwe!

Lepsze i tańsze środki czystości? To możliwe!

Włoska chemia gospodarcza

Środki czyszczące do domu – jakie wybierać?

Każda chemia, również ta gospodarcza, może być niebezpieczna. Wybierając produkty do naszego domu, na uwadze powinniśmy mieć przede wszystkim bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Jest to szczególnie istotny aspekt w przypadku, gdy w domu są dzieci. Bezpieczna chemia domowa to taka, która posiada atest PZH (atest Państwowego Zakładu Higieny). Dla naszego bezpieczeństwa istotny jest także zapach – środki o intensywnym i drażniącym aromacie mogą wywołać reakcje alergiczne, szczególnie wśród dzieci.

Nie bez znaczenia pozostaje też cena. Środki czystości od renomowanych producentów często są stosunkowo drogie. Ich zamienniki natomiast bywają mało wydajne, co przekłada się na to, że w efekcie kupujemy ich więcej, wydając tyle samo. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się więc znalezienie złotego środka, jaki może stanowić na przykład włoska chemia gospodarcza, którą poleci niejedna firma sprzątająca Łódź

Włoska chemia gospodarcza

Włoska chemia gospodarcza to świetne rozwiązanie zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i firm profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem. Włoska chemia Felce Azzurra to preparaty naprawdę wysokiej jakości. Ich cena również jest przystępna. Wszystko to powoduje, że chemia marki z Włoch jest chętnie wybierana nie tylko we Włoszech, ale również w całej Europie.

Wśród szerokiej oferty środków czystości od Felce Azzurra znajdują się uniwersalne płyny do mycia podłóg, środki do sprzątania łazienki, spray’e do mycia szyb oraz preparaty odtłuszczające. Każdy z tych produktów charakteryzuje się wyjątkową kompozycją zapachową, która nie drażni, ale utrzymuje się bardzo długo.

Włoska chemia do prania

Wśród produktów gospodarstwa domowego marki należącej do domu perfumeryjnego Paglieri znajdują się także preparaty do prania. Kompozycje zapachowe tych środków powstają z mieszanek ponad stu składników. Dzięki temu możemy przez długi czas cieszyć się niepowtarzalnym i intensywnym zapachem naszych ubrań. Skąd biorą się te niecodzienne zapachy? Marka stworzona została przez ceniony włoski dom perfumeryjny Paglieri i jest rezultatem jego wieloletniej tradycji.

Wśród środków do prania Felce Azzurra znaleźć można zarówno żele do prania i koncentraty do płukania, jak i granulki, proszki, torebki zapachowe, a nawet preparaty do prasowania.

Włoska chemia domowa – gdzie kupić?

Produkty włoskiej marki można znaleźć na półkach takich marketów jak Carrefour, Makro, Piotr i Paweł oraz MerCo. Można je nabyć także w sklepach internetowych.

Wyłącznym dystrybutorem tych produktów w Polsce jest firma Foodtrade sp. z o.o., która jest także dystrybutorem produktów spożywczych – zarówno tych globalnych, jak i tych nieco bardziej „egzotycznych”.

Scroll To Top