Now Reading
Sklep BitBIO.PL – możesz zapłacić za produkty Bitcoin, Kod Rabatowy.

Sklep BitBIO.PL – możesz zapłacić za produkty Bitcoin, Kod Rabatowy.

sklep z żywnością kod rabatowy

Dieta w ostatnich latach była tematem najczęściej poruszanym przez medycznych specjalistów. Niedobory mineralnych składników, ich wysoki stopień przetworzenia oraz żywność ekologiczna to kwestie najczęściej poruszane w tym kontekście. Dużo łatwiejszy dostęp do produktów o najwyższej jakości zapewnia sklep internetowy BitBIO.pl. Poznaj pierwszego dystrybutora zdrowej żywności z możliwością płacenia Bitcoin.

Popraw swoją dietę i jednocześnie trzymaj wydatki na bardzo rozsądnym poziomie

Zdrowa żywność kojarzy się nierzadko z wyższymi wydatkami, które przekraczają budżet domowy. Nie musi jednak tak być, jeśli się zdecydujemy na produkty ze sklepu, który oferuje bardzo atrakcyjne ceny. W BitBio w cenie bezkonkurencyjnej zamówimy wszystko, aby uzupełnić dietę prozdrowotną. Możemy także liczyć na bardzo szybką dostawę w ciągu dwudziestu czterech złotych. Przy opłaceniu zamówienia, to tego samego dnia zostanie skompletowane zamówienie. Wszystko po to, aby o podobnej porze dnia kolejnego znalazło się w Twoich rękach.
W sklepie znajdziemy produkty organiczne z takich żywnościowych kategorii jak: kasze bio, mąki bio, żywność bezglutenowa bio, ziarna z grupy super foods, makarony bio, nasiona bio, nieprzetworzone oleje, masła bio oraz także naturalne przekąski bio.
W BitBIO zamówimy także kosmetyki. Są one wytworzone w stu procentach z organicznych składników. Znajdziemy: surowce kosmetyczne, produkty antybakteryjne, olejki eteryczne, olejki kosmetyczne mydła, pasty do zębów, maści oraz kremy.
Są to tylko niektóre rzeczy, które są dostępne w asortymencie BitBIO. W sklepach ze zdrową żywnością kupimy także produkty z CBD, suplementy diety, zdrowe dania czy też zdrowe cukry. Śledźmy ofertę oraz dowiadujmy się o nowościach, które są dostępne w sklepie, aby nie przegapić produktów z linii organicznych oraz ekologicznych.
Korzystajmy ze specjalnych cenowych okazji. Zajrzyjmy do zakładki „Promocje” oraz sprawdźmy co przygotowała obsługa sklepu na dany okres.

Bardzo innowacyjne metody płatności

Sklep BitBIO pozwala nam na zapłatę w taki sposób, jaki sobie tylko wymarzymy. Możemy skorzystać z płatności kryptowalutami czy też przy odbiorze. Jest to okazja niepowtarzalna na wykorzystanie elektronicznych środków płatności – Bitcoinami. Podczas płatności będzie pośredniczyć bramka BitBay Pay. Jest ona darzona uznaniem wszechobecnym na rynku światowym. Mamy pewność, że transakcja będzie bezpieczna oraz bezproblemowa.

Kod rabatowy dla użytkowników

Pamiętajmy o wykorzystaniu specjalnego kodu zniżkowego, który pozwoli nam na zaoszczędzenie pięciu procent na swoim kolejnym zamówieniu. W momencie, gdy znajdujemy się w koszyku oraz widzimy listę produktów, to zerknijmy na prawą stronę, a następnie przyciśnijmy przycisk „Mam kupon rabatowy”. W pole wyświetlone wklejmy kod BITCOIN5. Zatwierdźmy wartość szarym przyciskiem „Użyj”. Kod zadziała w sposób niezależny od wybranej przez nas metody płatności.
Przeczytaj nasze poradniki na Blog BitBio.pl

Scroll To Top