Medycyna Uroda Zabiegi

WALCZYSZ ZE ZMARSZCZKAMI? USUŃ JE Z RADIESSE!

radiesse

Zmarszczki to jeden z najbardziej uciążliwych kobiecych problemów. Gdy pojawią się już na skórze, to pozbycie się ich jest nie lada wyzwaniem. Niełatwo jest także zahamować ich rozwój. Nic więc dziwnego, że jedynym skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z zalet medycyny estetycznej. Tradycyjny botoks przechodzi jednak do lamusa, ustępując miejsca bardziej nowoczesnym metodom. Jedną z nich jest zabieg Radiesse – nowość w kwestii usuwania zmarszczek.

Radiesse – wypełnij zmarszczki

Radiesse to prosty i skuteczny sposób na zlikwidowanie zmarszczek. Poleca się go kobietom, u których oznaki starzenia stają się coraz bardziej widoczne. Jest to preparat, który doskonale wypełnia wszelkie niedoskonałości i bruzdy. Istota jego działania tkwi w substancjach, jakie wchodzą w jego skład. 70% Radiesse to specjalny żel, który dokładnie, a przy tym subtelnie wypełnia nierówności. Oprócz tego dodaje skórze objętości. Pozostałe 30% to mikrogranulki hydroksyapatytu wapnia. Jest on wchłaniany przez naskórek i dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam pobudza włókna kolagenowe, które odpowiadają za odżywienie i nawilżenie komórek.

Radiesse ma zatem działanie dwuetapowe. Nie tylko wygładza zmarszczki, ale także odbudowuje strukturę skóry. Dzięki temu cera sama się odmładza, a rezultaty utrzymują się miesiącami. W Warszawie usuwanie zmarszczek preparatem Radiesse można przetestować w klinice medycyny estetycznej Sthetic.

Rozwiązanie na uciążliwe zmarszczki

Radiesse jest świetnym rozwiązaniem w walce z różnego rodzaju zmarszczkami. Bez problemu zwalcza zmarszczki pod oczami i w dolinie łez, które są problemem osób przepracowanych. Kolejnym miejscem stosowania preparatu Radiesse jest czoło. Zmarszczki na czole i tzw. “lwia zmarszczka” są często jednymi z najgłębszych na twarzy. Radiesse uznawany jest za jedną z lepszych metod ich likwidowania. Specjaliści z kliniki Sthetic polecają Radiesse również w usuwaniu zmarszczek marionetki, czyli bruzd ciągnących się od kącików ust po brodę.

Oprócz tego Radiesse z powodzeniem stosuje się na:

  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • zmarszczki w okolicy skroni,
  • zmarszczki dłoni,
  • zanik tkanek skóry dłoni,
  • modelowanie kształtu twarzy.

Przeciwwskazania i opinie

Radiesse, choć jest zabiegiem o nieinwazyjnym charakterze i nie powoduje skutków ubocznych, to jak każdy preparat ma pewne przeciwwskazania. Są nimi:

  • choroby autoimmunologiczne,
  • opryszczka,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • stany zapalne w obrębie skóry,
  • nadwrażliwość na składniki preparatu.

Opinie o Radiesse są bardzo pozytywne. Jego działanie zachwalają zarówno dermatolodzy, jak i pacjenci. Dużym atutem preparatu jest jego długotrwały efekt. Ze względu na odmładzające reakcje mikrogranulek hydroksyapatytu wapnia, rezultaty zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat. Wypełniacz wchłania się w skórę po pół roku, a jego miejsce zastępuje naturalny kolagen. Zabieg z użyciem produktu sprawdzisz w klinice medycyny estetycznej Sthetic w Warszawie. Cena Radiesse wynosi tam 1800 zł.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!