Uroda Zabiegi

Powiększanie ust kwasem hialuronowym: naturalny efekt z produktami Neauvia Organic!

Powiekszanie ust w Klinice Miracki

Powiększanie ust jest jednym z popularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego – w końcu większość kobiet marzy o pięknych, kształtnych i ponętnych ustach. Oczywiście, możemy się starać, by taki efekt osiągnąć przy pomocy odpowiednich technik makijażowych, jednak prawda jest taka, że najlepsze i najtrwalsze rezultaty przynosi w tym przypadku zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Jak uzyskać, jak najbardziej naturalny efekt modelowania ust? Na przykład przy pomocy produktów Neauvia Organic. Podpowiadamy, na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym i w czym tkwi wyjątkowość preparatów Neauvia Organic!

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – na czym to polega?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu tej substancji w miejsce, które ma zostać poddane modelowaniu. Wykorzystuje się w tym celu ampułko-strzykawkę, wypełnioną odpowiednią ilością kwasu, który podaje się bezpośrednio pod skórę. Podczas zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym usta wykazują zazwyczaj dużą wrażliwość na działanie tej substancji, dlatego zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Neauvia Organic Intense Lips

Intense Lips od marki Neauvia Organic to produkt, który został opracowany specjalnie z myślą o modelowaniu i nawilżeniu ust. Posiada on stężenie HA na poziomie 24mg/ml, co pozwala osiągnąć perfekcyjne i bardzo naturalne efekty w delikatnym obszarze ust. Produkt sprawdza się doskonale nie tylko przy powiększaniu, lecz także lekkiej korekcie czy rewitalizacji ust. To substancja o najwyższej na rynku jakości, która jest osiągana poprzez wykorzystanie w procesie produkcji jednych z najbezpieczniejszych materiałów (BSHA i PEG), a także zaawansowanej technologii IPN, która daje hydrożelowi niezwykłe właściwości. Neauvia Organic Intense Lips nadaje wyjątkową elastyczność łańcuchom polimerowym, zapewniając odpowiednią odporność na uszkodzenia i naprężenia mechaniczne, jakim na co dzień poddawane są nasze usta. Unikalne właściwości preparatu sprawiają także, że usta po zabiegu stają się bardzo naturalne w dotyku.

Gdzie wykonać powiększanie ust Neauvia Organic?

Powiększanie ust preparatami Neauvia Organicp możemy wykonać m.in. w Klinice Miracki w Warszawie. Przed wykonaniem zabiegu, specjalista przeprowadzi z nami wywiad, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Pamiętajmy o tym, że powiększaniu ust kwasem hialuronowym nie powinny poddawać się osoby, które mają do czynienia z chorobami typu zapalnego lub chorobami autoimmunologicznymi – w tym drugim przypadku organizm może całkowicie odrzucić wstrzykiwaną substancję. Choć modelowanie ust kwasem jest jednym z najbezpieczniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, to nadal obejmuje je pewne ryzyko powikłań, dlatego usta najlepiej powiększać w zaufanym miejscu, znajdującym się pod kontrolą lekarzy.

Skutki uboczne korekty ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest szybkim i prostym zabiegiem, po którym możemy praktycznie natychmiast wrócić do swoich codziennych zajęć. W ramach skutków ubocznych mogą jednak wystąpić na skórze opuchnięcia czy zasinienia, które powinny ustąpić samoistnie po kilku dniach. Przez pierwszych kilka dni po zabiegu nie należy jednak przebywać za dużo na słońcu czy korzystać z solarium – może to zaburzyć proces prawidłowego rozmieszczania się kwasu pod skórą. A przede wszystkim nie poddawać ust mechanicznym uciskom, tarciom etc.

Komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wypełniłam sobie usta jakis czas temu w krakowie. Jestem zadowalona, ale przed wizytą polecam sie zapoznac z kilkoma artykułami takimi jak ten

Poznaj nas!