Uroda Zabiegi

Odzyskaj swoje włosy dzięki preparatowi DR. CYJ Hair Filler!

preparat-dr-cyj-hair-filler w Klinice Sthetic

Prawie każdy człowiek chciałby prezentować się efektownie i młodo niezależnie od wieku oraz upodobań. I choć moda rodzajów fryzur ciągle się zmienia, zatacza koła, a jej trendy mieszają się, ludzie wciąż zwracają uwagę na kondycję włosów na głowie. Niestety bujna czupryna nie jest domeną i darem naturalnym dla wszystkich. Co więc w przypadku kiedy utraciliśmy swoje włosy? Czy da się je odzyskać? Zdecydowanie tak, ponieważ stworzono najnowszy i jedyny taki na świecie preparat DR. CYJ Hair Filler!

DR. CYJ Hair Filler – co to jest?

To specjalistyczna mieszanka 7 peptydów i kwasu hialuronowego, którą wstrzykuje się pod skórę na głowie w celu zahamowania wypadania włosów. DR. CYJ Hair Filler jest rewolucyjną na obecnym rynku medycyny estetycznej technologią, która prowadzi do wzmocnienia oraz zagęszczenia owłosienia wskazanych miejsc.

Sthetic Klinika dr Jagielskiej, w której prowadzone są tego typu zabiegi, zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo ich wykonania. Dzieje się tak, między innymi dlatego, że przed zastosowaniem terapii przeciw wypadaniu włosów przeprowadza najpierw szczegółowy wywiad lekarski. Specjaliści posiadający ogromne doświadczenie dbają również o świadomość pacjentów decydujących się na zaaplikowanie innowacyjnej substancji DR. CYJ Hair Filler, dzięki czemu można mieć pewność, że zostanie ono przeprowadzone profesjonalnie.

Przyczyny łysienia

Chociaż powody wypadania włosów są bardzo różne, to najczęściej jest ono związane z wiekiem. Im człowiek starszy, tym bardziej przerzedza się fryzura, a ponadto zmienia się kolor włosów na siwy. I tak jak w przypadku utraty dawnej ich barwy, wystarczy zastosować farbę trwałą, tak w przypadku ich wypadania niejednokrotnie będzie po prostu konieczne zaaplikowanie substancji typu DR. CYJ Hair Filler.

Starzenie się nie jest jednak jedynym powodem, przez który tracimy swoje bujne czupryny. Włosy mogą wypadać także wskutek zażywania niektórych leków, chorób, stresu, niewłaściwej diety czy nawet stosowania nieodpowiednich kosmetyków.

Przebieg leczenia

Profesjonalne leczenie mieszanką DR. CYJ Hair Filler to 4 zabiegi w odstępach dwóch tygodni po każdym z nich. Preparat wstrzykiwany jest pod skórę głowy cieniutką igłą tak, by zminimalizować dyskomfort pacjentów. Mieszanka peptydów z kwasem hialuronowym są powoli uwalniane w skórze, dzięki czemu stopniowo powodują zmiany w zakresie stymulacji wzrostu włosów i ich cebulek. Innowacyjność jest w tym przypadku oddziaływaniem na poziomie DNA. Więcej o sposobie leczenia preparatem DR. CYJ Hair Filler na stronie: http://sthetic.pl/zabiegi/dr-cyj-hair-filler/

Dla kogo peptydowa terapia?

Leczenie połączeniem peptydów z kwasem hialuronowym dedykowane jest przede wszystkim osobom, którym wypadają włosy i chciałaby ten proces powstrzymać. Zabieg polecany jest także tym pacjentom, którzy pragną zagęścić i pogrubić swoje włosy. Co istotne, nowej generacji formuła DR. CYJ Hair Filler odżywia mieszki włosowe oraz poprawia ukrwienie skóry głowy.

Przeciwwskazania

Nie powinny wykonywać aplikacji podskórnej metodą DR. CYJ Hair Filler osoby nieletnie, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także ze stanami zapalnymi skóry, chorobami autoimmunologicznymi, reumatycznymi, stosujący terapię sterydami, z nawracającymi infekcjami, niewyrównaną cukrzycą oraz alergicy.

Mieć swój styl

Bujne, gęste włosy, modna stylizacja fryzury i kosmetyki pielęgnacyjne z najwyższej półki, to czynniki decydujące o naszym wyglądzie, jak również dobrym samopoczuciu. To właśnie kolor włosów, a także wybrane uczesanie wyróżniają nas z tłumu. Często wybór fryzury przesądza o naszym guście i stylu. Warto więc zwrócić uwagę na to w jakiej kondycji są nasze włosy, by w odpowiednim momencie wspomóc ich naturalny potencjał.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!