Uroda Zabiegi

Lifting bez skalpela, czyli modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Lifting twarzy bez skalpela w Ortodentice

Zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna mają na celu m.in. poprawę wyglądu pacjentów poprzez redukcję oznak upływającego czasu. Dzięki temu możemy w szybki sposób pozbyć się różnych niedoskonałości skóry, np. zmarszczek czy bruzd. Wiadomo, że najbardziej zależy nam na doskonałym wyglądzie twarzy, dlatego interesującą propozycją jest nieinwazyjne modelowanie twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega.

Kwas hialuronowy – czy to współczesny “eliksir młodości”?

Kwas hialuronowy możemy bez wahania nazwać “eliksirem młodości”. Wszystko za sprawą jego szerokiego zastosowania w zabiegach kosmetycznych oraz produktach do pielęgnacji skóry. W medycynie estetycznej wykorzystywany jest głównie do wypełniania zmarszczek oraz modelowania twarzy. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka, gdzie odpowiada za elastyczność i nawilżenie skóry. Niestety, wraz z upływem lat, jej zasoby maleją, dlatego warto pomyśleć wtedy o zabiegach, które wykorzystują preparaty na bazie kwasu hialuronowego (potocznie nazywamy je wypełniaczami).

Powiedź stop starzeniu skóry!

Naturalny proces starzenia związany jest ze stopniowym zmniejszaniem się ilości kolagenu i elastyny w skórze. Wówczas zachodzą widoczne zmiany, np. w wyglądzie naszej twarzy. Zmarszczki, wiotkość skóry, opadające kąciki ust czy zapadnięte policzki to tylko niektóre z nich. Myślisz, że operacja plastyczna jest jedynym rozwiązaniem? Niekoniecznie! Warto zdecydować się na bezinwazyjny lifting twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

Zabieg polega na wstrzyknięciu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego w konkretne partie twarzy. Iniekcji dokonuje się przy pomocy cienkiej igły, dlatego jest to procedura właściwie bezinwazyjna. Specjaliści z przychodni Ortodentika w Łukowie dodają, że u swoich pacjentów stosują znieczulenie komputerowe WAND. Wówczas zabieg jest w pełni komfortowy oraz zupełnie bezbolesny. Jego efekty widoczne są natychmiast i utrzymują się do około 12 miesięcy. Modelowanie twarzy to podkreślenie jej wybranych obszarów, np. policzków, a także redukcja niedoskonałości, takich jak zmarszczki. Przy pomocy kwasu hialuronowego można również w bardzo naturalny sposób wymodelować usta.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, ale dolegliwość ta ustępuje w przeciągu 3 dni.

Kwas hialuronowy – wskazania:

 • wypełnianie fałdów nosowo-wargowych,
 • redukcja zmarszczek,
 • modelowanie ust,
 • modelowanie policzków,
 • podniesienie opadniętych kącików ust,
 • ogólne odmłodzenie i nawilżenie skóry,
 • wypełnienie zagłębień w okolicy skroni,
 • poprawa owalu twarzy.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • zakażenia skóry,
 • choroba autoimmunologiczna.

Zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego cieszą się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą ich dużego bezpieczeństwa, małej inwazyjności oraz doskonałych efektów.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:  http://ortodentika.pl./

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!