Moda Trendy i styl Uroda

Idealnie gładka skóra z Maybelline Affinitone HD. Jak osiągnąć efekt photoshopa za pomocą makijażu?

podklad-do-twarzy-mb

Dobry podkład do twarzy to taki, który nie tylko kryje niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry czy jest niezwykle długotrwały. Dobry podkład powinien również sprawiać, że po wykonaniu makijażu twarzy, zyskujemy efekt photoshopa. Nie ma to nic wspólnego z pewnego rodzaju sztucznością i efektem maski, ale dotyczy naturalności i nieskazitelnie gładkiej skóry. Takie efekty możesz uzyskać dzięki Maybelline Affinitone HD!

Maybelline Affinitone HD – naprawdę dobry kryjący podkład do twarzy

W drogeriach i innego rodzaju sklepach z kosmetykami mamy dostęp do wielu kryjących podkładów. Niestety, większość z nich nie jest godna polecenia, a my, kupując dany fluid, jesteśmy rozczarowane końcowym efektem makijażu twarzy, a często również kondycją skóry. Wynika to stąd, że powszechne podkłady kryjące skupiają się wyłącznie na zmatowieniu skóry. Mają przy tym ciężką i gęstą formułę, która dodatkowo przesusza skórę i zapycha pory. Wskutek tego posiadamy na skórzę efekt maski, a kondycja twarzy wymaga natychmiastowej regeneracji i odżywienia.

Podkład do twarzy Maybelline Affinitone HD zdecydowanie taki nie jest! Wynika to stąd, że formuła fluidu jest dokładnie opracowana i dopasowana pod kątem wymagań, jakie stawia skóra. Produkt ten kryje, ale nie wysusza, matuje skórę, ale jej nie odwadnia, jednocześnie nawilża i sprawia, że się nie błyszczy. To główne cechy charakterystyczne Maybelline Affinitone HD, które sprawiają, że jest to naprawdę bardzo dobry podkład kryjący.

Efekt photoshopa bez efektu maski dzięki Affinitone HD

Bardzo często, gdy mówimy o efekcie photoshopa na twarzy, to myślimy o efekcie maski i sztuczności. Efekt ten polega jednak na czymś zupełnie innym, a zastosowanie odpowiednich kosmetyków (zwłaszcza dobrego fluidu do twarzy) pozwala uzyskać pożądany efekt końcowy. Otóż makijaż twarzy w stylu photoshopa cechuje się tym, że nasza skóra jest nieskazitelnie gładka, wyrównana, jednolita i pozbawiona niedoskonałości. Makijaż utrzymuje się bardzo długo, a na zdjęciach wychodzimy perfekcyjnie. Każda z tych korzyści jest możliwa dzięki zastosowaniu najlepszego podkładu do twarzy. Jednym z nich jest właśnie Maybelline Affinitone HD. Dodatkowe zalety tego podkładu to:

  • nawilżająca formuła, dzięki której, mimo że podkład ma właściwości kryjące, to zapobiega przesuszeniu skóry;
  • uzyskanie upiększonej skóry, która dodatkowo prezentuje się zdrowo, świeżo i promiennie;
  • idealne dopasowanie się do odcienia skóry, czemu sprzyja aż 8 odcieni podkładu;
  • lekka formuła, która mimo solidnego krycia i trwałości w żaden sposób nie obciąża skóry twarzy.

Co takiego zawiera w sobie fluid do twarzy Maybelline Affinitone HD?

Za tak dobroczynne właściwości, jakimi cechuje się podkład kryjący Affinitone HD, odpowiada głównie jego skład oraz formuła. Otóż fluid zawiera cenny dla skóry olejek arganowy. To on, w głównej mierze, odpowiada za nawilżenie skóry, a także perfekcyjne wykończenie makijażu. Dodatkowo, w składzie fluidu znajduje się witamina E, która w połączeniu z olejkiem arganowym odżywia skórę, nadaje jej świeżości, promienności i świetlistego wyglądu. Jednym z kluczowych składników Maybelline Affinitone HD są pigmenty HD o wysokiej rozdzielczości. To dzięki nim, podkład dopasowuje się do kolorytu skóry i wtapia w jej strukturę. Zasługą tych pigmentów jest również to, że efekt końcowy makijażu twarzy jest bardzo naturalny. Jeśli natomiast chodzi o konsystencję i formułę tego kryjącego podkładu, to wpływa na nią każdy z wyżej wymienionych składników – olejek arganowy, witamina E oraz pigmenty HD. Dzięki nim, konsystencja produktu jest lekka i idealnie komponuje się ze skórą.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!