Laseroterapia Medycyna Uroda Zabiegi

Mistrzowski poziom usuwania popękanych naczynek lasera Cutera Excel V

leczenie-blizn-potradzikowych

Popękane naczynka mogą pojawić się na twarzy, dekolcie i nogach. Niezależnie od przyczyny ich powstawania, to kwestia, która niewątpliwie negatywnie wpływa na samopoczucie. Pajączki nie należą do estetycznych, jeśli więc chcesz się ich pozbyć, warto podjąć skuteczne leczenie. Bo choć na rynku istnieje szereg kosmetyków i tabletek dla cery naczynkowej, nie rozwiązują one niestety tego problemu wyczerpująco. Dobrze więc skorzystać z jednej z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, jaką jest laserowe zamykanie naczynek za pomocą urządzenia Cutera Excel V. Sprzęt ten nie tylko redukuje rozszerzone naczynka, lecz także różnego rodzaju plamy na skórze.

Skąd się biorą teleangiektazje?

Teleangiektazje, czyli pajączki, to poszerzone naczynia krwionośne, które występują w postaci widocznych, cieniutkich żyłek, znajdujących się pod skórą. Mogą mieć kolor czerwony lub niebieskawy. I mimo że jest to problem głównie estetyczny, a nie zdrowotny, to warto zasięgnąć opinii lekarza na temat kondycji swojego organizmu. Popękane naczynka mogą być konsekwencją problemów żylnych, zmian hormonalnych lub nadwagi. Wykluczenie czynnika powodującego ich powstawanie jest bardzo ważne. Istnieją również takie sytuacje, kiedy za teleangiektazje odpowiedzialne są wrodzone cechy genetyczne, na co nie mamy większego wpływu. Jak informują specjaliści z Bieńkowscy Clinic, częstym powodem pojawiania się pajączków jest też zbyt częste opalanie się na słońcu lub w solarium, korzystanie z sauny, długotrwałe wystawianie twarzy na mroźne temperatury powietrza, a także brak ruchu. Niezależnie jednak od przyczyny ich powstawania, laserowe zamykanie naczynek efektywnie rozwiązuje ten problem.

Laser Cutera Excel V – sposób na zmiany naczyniowe

Urządzenie Cutera Excel V to najlepszy w swojej klasie sprzęt do leczenia zmian naczyniowych. Spektakularne efekty umożliwia zaawansowana technologia, wykorzystująca podwójną długość fali lasera –  532 nm i 1064 nm. Dzięki temu laserowe zamykanie naczynek jest niezwykle precyzyjne, a także dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ponadto, innowacyjne urządzenie posiada specjalny system chłodzenia, który podwyższa komfort każdego zabiegu, zmniejsza ryzyko powikłań oraz przyczynia się do skrócenia okresu rekonwalescencji. Co istotne, terapia z zastosowaniem Cutera Excel V jest szybka, niezwykle efektywna i z powodzeniem wykorzystywana, między innymi jako kuracja na popękane naczynka.

Jakie inne zmiany skórne można usunąć laserowo?

Nowoczesny sprzęt Cutera Excel V jest urządzeniem wielofunkcyjnym, ponieważ z jego pomocą możliwe jest nie tylko laserowe zamykanie naczynek, lecz także zredukowanie takich niedoskonałości, jak rumień, trądzik, brodawki i przebarwienia. Konsekwencją zastosowania tego lasera jest więc wielka wygrana z rozszerzonymi naczynkami oraz wieloma innymi zmianami skórnymi. Jeśli więc masz plamy na skórze, warto skonsultować je z lekarzem, który oceni czy i w jaki sposób można je usunąć.

Pajączki – jak zapobiegać ich powstawaniu?

Laserowe zamykanie naczynek przynosi błyskawiczne i spektakularne efekty, wskazane jest jednak dalsze, kompleksowe dbanie o kondycję skóry. Dobrze jeśli będziesz unikać promieni UV, codziennie używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50, a także nie wystawiać skóry na wysokie lub bardzo niskie temperatury.  

Twoim marzeniem jest gładka skóra i usunięcie popękanych naczynek? Niepokoi Cię rumień, brodawki, trądzik i przebarwienia? Sprawdź szczegóły zabiegu laserem Cutera Excel V na stronie http://bienkowscyclinic.pl/nowosci/item/332-cutera-excel-v  i dowiedz się więcej na ten temat!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!