Laseroterapia Medycyna Moda Trendy i styl Uroda Zabiegi

Najlepsza metoda usunięcia makijażu permanentnego – laser PicoSure

makijaz-permamentny-zabiegi

,,Tatuaż’’ oczu, brwi czy ust ma sprawić, że kobieta o każdej porze jest umalowana i może czuć się atrakcyjna. Niestety, nie zawsze makijaż jest wykonany perfekcyjnie. Specjalista, który go wykonuje musi mieć bardzo sprawną rękę oraz zmysł artystyczny, aby kreski, które rysuje były idealne. Jednak nie zawsze panie wybierają wykwalifikowanych specjalistów, przez co później cierpią z powodu makijażu, który zamiast upiększać ich twarze, szpeci. Mogłoby się wydawać, że usunięcie takiego makijażu jest bardzo skomplikowane i niebezpieczne, i co więcej, wiąże się z bólem. Obszary, na których wykonuje się makijaż permanentny, są bardzo delikatne. Sam zabieg rysowania kresek nie należy do najprzyjemniejszych, dlatego analogicznie ich usunięcie powinno być takie samo. Jednak nic bardziej mylnego! Specjaliści stworzyli jedyny w swoim rodzaju laser PicoSure, który bezboleśnie radzi sobie z każdym barwnikiem, jaki został wprowadzony do skóry. Wszystkie kobiety, które do tej pory cierpiały z powodu makijażu permanentnego, w końcu znalazły dla siebie ratunek.

Droga do spektakularnych efektów

Laser PicoSure został stworzony po to, aby trwale i bezboleśnie usuwać makijaż permanentny. Kobiety zainteresowane zabiegiem powinny zgłosić się do specjalisty, który po szczegółowej konsultacji oceni miejsca, w których znajduje się barwnik oraz zaplanuje serię zabiegów, żeby efekty były jak najbardziej zadowalające. Pacjentka nie może mieć świeżej opalenizny, przyjmować leków światłoczułych oraz mieć infekcji na obszarze, z którego będzie usuwany barwnik. Jeśli takie przeszkody nie występują, lekarz może przystąpić do zabiegu. Skóra musi być bardzo dokładnie oczyszczona, ponieważ ma to wpływ na bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu. Następnie lekarz zakłada pacjentce specjalne okulary ochronne, które nie pozwalają, aby światło lasera dotarło do gałek ocznych i je uszkodziło. Po tym głowica lasera zostaje przystawiana do miejsc, w które został podany barwnik. Laser PicoSure operuje pikosekundową wiązką światła, która wnika głęboko w strukturę skóry oraz zamienia się w energię kinetyczną i rozbija barwnik. W ten sposób w skórze zostają tylko jego cząsteczki, które organizm sam łatwo usunie. Wiązka lasera działa bardzo szybko, dlatego pacjentka nie musi obawiać się o poparzenia skóry. Również chłodzenie nie jest potrzebne, ponieważ głowica lasera jest przykładana tylko na chwilę.

Powrót do codzienności z nowym wyglądem

Zabiegi laserem PicoSure charakteryzują się nie tylko małą inwazyjnością i brakiem bólu, lecz także szybkimi efektami. Pacjentki od razu mogą wrócić do codzienności i nie muszą martwić się skutkami ubocznymi. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, lekarz zaleca kilka spotkań. Jednak nie przeszkadza to w codziennych obowiązkach, ponieważ zabieg nie trwa długo. Po wyjściu z kliniki pacjentki powinny pamiętać, żeby nie wystawiać leczonego obszaru na słońce. Po kontakcie skóry z laserem może na niej zostać lekkie przebarwienie, które utrzymuje się przez kilka dni. Aby przyspieszyć proces regeneracyjny, należy stosować krem polecony przez lekarza. Laser PicoSure jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szybko i bez ryzyka blizn chcą usunąć swój makijaż permanentny oczu, ust czy brwi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, co zrobić, aby makijaż permanentny zniknął z Twojej twarzy, przeczytaj:
http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwanie-makijazu-permanentnego-picosure/

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!