Medycyna Zabiegi

Nici Silhouette – nowoczesna metoda liftingu bez skalpela

lifting5

Każda z nas chciałaby zachować wieczną młodość, jednak czas płynie nieubłaganie. Pierwsze oznaki starzenia, takie jak drobne zmarszczki, niedoskonałości, a także opadające powieki nie są z pewnością naszą ozdobą. Odpowiednia pielęgnacja z czasem przestaje nam pomagać. Nie należy się jednak poddawać, ponieważ z pomocą przychodzi nam zabieg nićmi Silhouette.

Co to są nici Silhouette i w jakim celu się je stosuje?

Nici Silhouette to jedna z najnowocześniejszych metod odmładzania, która stosuje rozpuszczalne nici chirurgiczne. Zabieg ma na celu uniesienie tkanek miękkich twarzy. Specjalny system mocowania nici pozwala na osiągnięcie wysoce zadowalających efektów. Procedurę wykonuje lekarz w znieczuleniu miejscowym. System Silhouette wykorzystuje technologię wchłanialnych stożków, które umiejscowione w głębokich warstwach skóry są w stanie skutecznie podnieść owal twarzy, a także wygładzić zmarszczki.

Dla kogo polecany jest zabieg?

Lifting twarzy bez skalpela jest polecany wszystkim tym, którzy pragną w skuteczny i bezpieczny sposób odmłodzić swój wygląd. Jeśli zauważyłaś u siebie pierwsze oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i niekorzystnie wpływającą na owal siłę grawitacji to zabieg ten jest właśnie dla Ciebie. Ponadto poleca się go osobom, które nie mogą lub nie chcą poddać się chirurgicznemu liftingowi. Nici wprowadzane są podczas miejscowych nakłuć, co pozwala zrezygnować z zakładania szwów. Wielopunktowy kontakt ze skórą daje rozległe, pozytywne efekty, a delikatność tej metody zachęca do jej stosowania. Nici Silhouette Soft cieszą się nienaganną opinią zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów.

Efekty zabiegu

Zabieg różni się od zwykłej procedury chirurgicznej przede wszystkim szybkimi efektami, a także bezbolesnym przebiegiem. Dzięki technice Silhouette Soft można w prosty i efektywny sposób pozbyć się fałd nosowo-wargowych, skorygować owal twarzy, a także unieść policzki i wymodelować szyję, która bardzo często jako pierwsza zdradza nasz wiek. Niezwykle istotny jest fakt, że technika ta nie pozostawia blizn. Procedura może być stosowana z powodzeniem nie tylko u kobiet, lecz także u mężczyzn. Ważną kwestią jest również czas, w którym możemy spodziewać się utrzymania efektów. Zwykle jest to od 2 do 3 lat, co wydaje się dość imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę to, że zabieg nie należy do procedury chirurgicznej. Kiedy efekty przestają nas zadowalać możemy z powodzeniem powtórzyć lifting. Do zalet zabiegu należy także to, że efekty są niezwykle naturalne.

Inne zalety metody Silhouette

Oprócz oszałamiających efektów, które niesie za sobą ta metoda, warto zwrócić uwagę na praktyczne zalety, jakie posiadają nici. Przede wszystkim są całkowicie wchłanialne i ulegają

resorpcji po około 12 miesiącach. Ponadto, dzięki temu, że są zaprojektowane w specjalne stożki, dobrze utrzymują napięcie tkanek i podnoszą owal twarzy. Zabieg można wykonać nie tylko pojedynczo, ale także poleca się połączyć go z plastyką powiek. Dzięki tak zaprojektowanej procedurze, a także dodatkowemu zabiegowi na powieki, możemy w krótkim czasie odmłodzić się o kilka lat.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://chirurgiaplastycznabydgoszcz.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna/twarz/silhouette-soft

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!