Medycyna Zabiegi Zdrowie

Botoks – nie tylko do odmładzania – leczenie nadpotliwości dłoni z użyciem toksyny botulinowej

dłonie

Nadmierne pocenie się dłoni nie jest niczym przyjemnym. Nadpotliwości towarzyszy stres, dyskomfort, uczucie zakłopotania. Przypadłość ta szczególnie daje się nam we znaki podczas spotkań towarzyskich lub w momencie ekspozycji własnej osoby przed większą grupą ludzi. Ktoś znajomy lub osoba z autorytetem podaje nam dłoń, a nas opanowuje lęk. Nerwowo wycieramy dłoń o część garderoby, pragnąc zniknąć… Znajome uczucie? Wiedz, że nie tylko ty borykasz się z problemem stale wilgotnych dłoni. Dodatkowo, jeśli połączysz działanie botoksu z nadpotliwością, okaże się, że nadmierną potliwość można skutecznie wyleczyć!

Przyczyny nadpotliwości dłoni

Pocenie się określonych partii jest naturalnym procesem, w ten sposób organizm reguluje temperaturę ciała. Pocimy się, gdy jest nam gorąco, podczas sytuacji stresowych, wskutek wysiłku fizycznego lub gdy przeżywamy silne emocje. Jeśli potliwość jest niewspółmiernie duża, wówczas mamy do czynienia z nadmierną potliwością. Pocenie dłoni to przykład nadpotliwości miejscowej, za którą odpowiadają na ogół geny. Jedną z najpopularniejszych metod leczenia nadmiernej potliwości dłoni w ośrodku Anlaya Day Spa jest zabieg z użyciem botoksu (toksyny botulinowej). Szczegóły usługi można znaleźć pod adresem: http://www.anlaya. pl/lecznie-nadpotliwosci-dloni/.

Jak zwalczyć nadmierną potliwość dłoni?

Pacjenci walczący z dolegliwością nadmiernego pocenia się dłoni na różne sposoby próbują radzić sobie z tym problemem. Pomocne jest w takim wypadku zastosowanie preparatów wysuszających skórę za sprawą obecnego w nich talku, który tworzy barierę chroniącą przed wnikającą w głąb skóry wilgocią. Wskazane jest stosowanie tych preparatów w połączeniu z zanurzaniem rąk w ziołowych naparach z szałwii, kory dębowej lub rumianku oraz zażywaniem herbat ziołowych. Nadpotliwość dłoni może być dla nas bardzo krępująca, obniża pewność siebie i utrudnia relacje społeczne. To, co możemy zrobić, aby nieco osłabić związany z nadpotliwością dyskomfort, to wzmożenie zabiegów higienicznych. Gdy te metody zawiodą, skutecznym rozwiązaniem może okazać się zabieg z użyciem botoksu.

Przebieg leczenia nadpotliwości rąk w Salonie Anlaya Day Spa

Botoks (toksyna botulinowa) to środek, którego działanie polega na zahamowaniu wydzielania potu z gruczołów potowych, co likwiduje dokuczliwą dolegliwość. Podczas niechirurgicznej metody walki z nadmiernym poceniem się w Salonie Anlaya w Józefowie skórę na dłoni pacjenta poddaje się znieczuleniu. Po znieczuleniu skóra jest nakłuwana za pomocą cienkiej igły. Zabieg ten trwa około pół godziny i nie jest bolesny. Po tej procedurze następuje wyraźne zmniejszenie ilości wydzielanego potu, a rezultat jest odczuwany przez około 6 miesięcy.

Leczenie nadpotliwości dłoni w Salonie Anlaya Day Spa

Ośrodek Anlaya Day Spa to nowoczesny salon Urody i Medycyny Estetycznej, zlokalizowany w Józefowie w pobliżu Otwocka. Salon Anlaya zyskał uznanie i zaufanie wielu pacjentów. Aby przywrócić pacjentom komfort życia wykwalifikowany personel wykonuje usługi najlepszej jakości. Leczenie nadpotliwości dłoni z użyciem botoksu to metoda skuteczna, nieinwazyjna i bezpieczna. Odwiedź stronę salonu Anlaya i skorzystaj z szerokiej gamy usług: http://www.anlaya.pl/.

Komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Potliwosc dloni to strasznie uciazliwe, reke podac wstyd i bardzo to niewygodne w codziennym zyciu. Na szczescie trafilam przez znajoma na pana doktora Kępę i on mi pomógł

Poznaj nas!