Kosmetyki Uroda

Płyny micelarne Garnier – poprawne oczyszczanie twarzy każdego dnia

garnier-plyny

Płyny micelarne Garnier to nie tylko skuteczny demakijaż, lecz także bardzo dokładne oczyszczanie twarzy. Czysta skóra to podstawa w pielęgnacji twarzy. Od kilku lat topowym produktem do demakijażu na całym świecie jest płyn micelarny. Właśnie dlatego, wybierając się do drogerii, możemy natknąć się na szeroki wybór właśnie takich płynów. Czy jednak wszystkie nadają się do każdego rodzaju cery? Jak wybrać płyn odpowiedni dla naszej skóry? Już dziś przekonaj się, jak wygląda poprawne oczyszczanie twarzy każdego dnia, przy użyciu płynów micelarnych Garnier.

Płyny micelarne Garnier – kto ich potrzebuje?

Płyny micelarne Garnier przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy pragną dokładnie oczyścić skórę twarzy z makijażu. Płyny Garnier nadają się do demakijażu każdej części twarzy. Są odpowiednie zarówno do oczyszczania okolic oczu, jak i ust, które, jak wiadomo, są delikatniejsze niż większość skóry, dlatego wymagają specjalnej troski.

Płyny są odpowiednie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu i wygodę.

Co najważniejsze, kosmetyki te testowane są nie tylko dermatologicznie, lecz także okulistycznie, dlatego dzięki płynom micelarnym Garnier skóra jest oczyszczona i bezpieczna.

Dlaczego demakijaż jest tak ważny?

Zdecydowana większość kobiet nakłada na swoją twarz przynajmniej delikatny makijaż, zarówno w postaci podkładów, pudrów, tuszów do rzęs, kredek, cieni, jak i szminek. Skóra nie pozostaje bierna na działanie kosmetyków do makijażu.

Pomijanie demakijażu lub jego niedokładne wykonanie może mieć negatywne skutki, takie jak:

  • powstawanie niedoskonałości – skóra nieoczyszczona nie oddycha, a nieusunięte, produkowane w skórze sebum zatyka pory, prowadząc nawet do pojawienia się trądziku,
  • przyspieszenie procesu starzenia się skóry – źle oczyszczana skóra twarzy jest dużo bardziej narażona na szybsze starzenie się, niż ta, która jest dogłębnie czysta każdej nocy i każdego ranka,
  • problem z ponownym nałożeniem makijażu – bez dokładnego usunięcia makijażu, nałożone nowe warstwy będą wyglądać nieatrakcyjnie.

Płyny micelarne Garnier tylko do demakijażu?

Jak można się domyślać, płyny micelarne Garnier to nie tylko demakijaż. Stosowanie ich może spokojnie zastąpić oczyszczanie skóry tonikiem. Są to kosmetyki polecane także do zwykłego mycia, aby usunąć zanieczyszczenia zbierające się na twarzy w czasie całego dnia, a także nocy. Można stwierdzić, że jest to produkt, który z powodzeniem oczyści skórę z makijażu, a także pomoże zmyć bakterie gromadzące się na buzi.

Jak stosować płyny micelarne Garnier?

Płyny micelarne Garnier zalecane są do codziennego stosowania. Są doskonałym środkiem czyszczącym skórę przed snem, a także rankiem. Najlepszą metodą jest nałożenie płynu na płatek kosmetyczny, a następnie przetarcie nim twarzy. Większość płynów nie wymaga spłukiwania. Po zastosowaniu można swobodnie nałożyć ulubiony krem na dzień lub na noc, czy maseczkę.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!