Kosmetyki Moda Uroda

Duales Studium L’Oréal – profesjonalna stylizacja włosów kręconych, cienkich i niesfornych dla Ciebie!

stylizacja-wlosow

Stylizacja włosów kojarzy Ci się z czymś trudnym i uciążliwym? Twoje włosy nie chcą się układać albo niedługo po stylizacji wracają do swojego poprzedniego stanu? Jeśli masz problem z układaniem włosów, tak aby wyglądały ładnie przez cały dzień, dowiedz się więcej na temat stylizacji włosów z wykorzystaniem produktów Duales Studium L’Oréal, dostępnych w trzech odsłonach.

Stylizacja włosów kręconych

Włosy kręcone, choć piękne, bywają niezwykle trudne do ułożenia. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze loki to typ wysokoporowaty, co sprawia, że są one niezwykle podatne na przesuszenie i puszenie. Fale bywają niesforne i nie zawsze chcą się ładnie układać. Codzienna stylizacja włosów kręconych jest wymagana wręcz tak samo, jak mycie głowy. Zadbane, zdrowe, a przede wszystkim naturalne loki to fryzura efektowna i dodająca uroku, warto więc postawić nie tylko na odpowiednią pielęgnację, lecz także stylizację.

  • Żel Bouncy & Tender – jest to kosmetyk przeznaczony do stylizacji włosów damskich – kręconych. Zapewnia aż 72 godziny podkreślonej fryzury. Chroni włosy przed wilgocią i nie powoduje puszenia się kosmyków. Wszystko to dzięki drogocennej formule, która zawiera INTRA-CYLANE™. Składnik ten powoduje, że loki nabierają dodatkowej objętości, a włosy są chronione przed wysoką temperaturą w trakcie układania. Ponadto żel do stylizacji nawilża, sprawia, że włosy stają się gładkie i błyszczące, a loki maksymalnie podkreślone.

Stylizacja włosów cienkich

Włosy cienkie mają tendencję do płaskiego i oklapniętego efektu, a ich objętość pozostawia niestety wiele do życzenia. Sprawia to, że niezwykle trudno je ułożyć, tak aby efekt był zadowalający. Bardzo często, nawet jeśli uda nam się wystylizować fryzurę, tak jakbyśmy tego chciały, to po chwili efekt znika. Naprzeciw tym problemom wychodzi marka L’Oréal.

  • Żel Liss & Pump Up – produkt ten jest połączeniem kremu do suszenia i żelu do stylizacji. Jest to pierwszy kosmetyk, który zapewnia nam aż 75 godzin objętości. Po wymodelowaniu włosów z użyciem żelu fryzura nabiera blasku, lekkości, a zarazem jest chroniona przed wilgocią i puszeniem. Włosy stają się gładkie, ale jednocześnie nabierają spektakularnej objętości.

Stylizacja włosów niesfornych

Włosy niesforne to takie, które za nic na świecie nie chcą się ułożyć, choćbyśmy potraktowały je toną różnych kosmetyków – one żyją swoim życiem. Takie kosmyki puszą się i elektryzują, a także są niezwykle mało odporne na wilgoć. Specjalnie do tego typu przeznaczona została trzecia odsłona żelu Duales Studium L’Oréal.

  • Żel Sleek & Swing – formuła żelu zawiera w sobie krem elastycznie podkreślający włosy i ma działanie nawilżające, wygładzające i nabłyszczające. INTRA-CYLANE™ zapewnia dodatkową objętość i chroni włosy przed źródłem ciepła, takim jak suszarka, lokówka czy prostownica. Włosy są chronione przed wilgocią, nie puszą się i wyglądają naturalnie. Są gładkie i miękkie w dotyku, a także nawilżone.

Żele do stylizacji L’Oréal to dobry sposób na to, aby nie tylko ułożyć swoją fryzurę, niezależnie od specyfiki włosów, lecz także sprawić, aby efekt utrzymał się przez długi czas. Ponadto seria zapewnia nam ochronę przed wysoką temperaturą urządzeń stylizujących, która, jak wiadomo, jest czymś niebezpiecznym dla zdrowia włosów.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby dodac komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nas!